Odwiedź nas
Plac Dąbrowskiego 1, Nowy Sącz
Zadzwoń
+48 791 107 603
Napisz
recepcja@estetic-clinic.pl

Karboksyterapia przeciw wypadaniu włosów

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie przy użyciu innowacyjnego urządzenia Criss Carbo – Oxy. Zabieg  hamuje nadmierne wypadanie włosów oraz pobudza puste mieszki włosowe do produkcji nowych włosów.

Przeniknięcie dwutlenku węgla do tkanek skóry sprawia, że naczynia krwionośne rozszerzają się. Krew szybciej przepływa, a komórki odnawiają się. Produkcja kolagenu zostaje wzmożona, powstają nowe naczynia krwionośne, a skóra zostaje silnie zregenerowana.

Zabieg trwa kilkanaście minut. Uzyskanie najlepszych efektów jest możliwe dzięki przeprowadzeniu serii 4-8 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu/ raz na dwa tygodnie. Może być łączona z innymi metodami leczenia, które wzmacniają efekt wzrostu włosów (osocze bogatopłytkowe, mezaterpia igłowa).

 

W jakich okolicach można wykonać zabieg?

Cała skóra owłosiona głowy.

Jakie efekty daje ten zabieg?

Zahamowanie wypadania włosów, poprawa ukrwienia skóry głowy, pojawienie się nowych włosów. W związku z tym, że wiele problemów nadmiernego wypadania włosów i ich przerzedzania się jest związana z zaburzeniem mikrokrążenia w mieszkach włosowych a  zatem z niedożywieniem i niedotlenieniem cebulek, karboksyterpia stanowi doskonałe rozwiązanie głównych przyczyn tych problemów.

Zabiegi karboksyterapii powodują:

  • zahamowanie nadmiernego wypadania włosów,
  • pobudzenie odrostu nowych włosów,
  • przyspieszenie wzrostu włosów oraz poprawę struktury odrastających włosów

Metoda ta szczególnie sprawdza się w problemie wypadania włosów spowodowanym stresem, niedoborami, anemią, odchudzaniem, niedoczynnością tarczycy jak również wspomagająco w przypadku łysienia androgenowego.

Cena zabiegu/skóra głowy 150 zł (przy zakupie 5 zabiegów, jeden zabieg w prezencie!)