Odwiedź nas
Plac Dąbrowskiego 1, Nowy Sącz
Zadzwoń
+48 791 107 603
Napisz
recepcja@estetic-clinic.pl

Oxybrazja skóry głowy 

Tlen jest kluczowym materiałem niezbędnym do uzyskania energii dla ciała. Przyspiesza odbudowę włókien kolagenowych i rekonstrukcję naczyń włoskowatych, wpływa również pozytywnie na kondycję tkanek ciała. Przezwycięża sytuację anoksji mieszków włosowych i okolicznych tkanek, a także poprawia metabolizm. Pomaga w przywróceniu normalnych funkcji atroficznym mieszkom włosowym i przyspiesza odrastanie włosów.

Zabieg Oxybrazji skóry głowy wykonywany nowoczesnym urządzeniem Criss Hydro – oxy polega na intensywnym złuszczaniu naskórka. Wykonywany jest pod ciśnieniem przy pomocy tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.

CRISS Hydro – oxy wykorzystuje właściwości rekonstrukcyjne skóry, dostarcza skórze odpowiedniego środowiska do regeneracji poprzez użycie tlenu i wody. Wykorzystanie jedynie wody i tlenu jest najbardziej zaawansowaną technologią w zakresie oczyszczania skóry.
Zabieg jest całkowicie sterylny – dysza nie dotyka skóry – działa z odległości 0,5 – 1 cm

 

Funkcja soli fizjologicznej

Sól fizjologiczna jest wodnym roztworem chlorku sodu (o stężeniu 0.9%, co odpowiada proporcjom zawartym w płynach ustrojowych ciała ludzkiego). Może ona utrzymać odpowiednie ciśnienie w komórkach ciała, przynieść ulgę w stanach zapalnych i uzupełnić płyny w organizmie.

 

Cena zabiegu 120 zł