Odwiedź nas
Plac Dąbrowskiego 1, Nowy Sącz
Zadzwoń
+48 791 107 603
Napisz
recepcja@estetic-clinic.pl

Ukończyłam Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, swoją wiedzę rozwijałam również dzięki stażom na Universita degli Studi di Roma Tor Vergata, Włochy, a także Northern State Medical University, Rosja. Zajmowalam się licznymi badaniami naukowymi dotyczącymi m.in. zmian hormonalnych w otyłości olbrzymiej, czy też schorzeniach ginekologicznych, których wyniki były publikowane w cenionych pismach naukowych oraz nagradzane na międzynarodowych konferencjach.

Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Posiadam potwierdzone certyfikatami uprawnienia do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem systemów laserowych - lasera ablacyjnego CO2 MedArt Frx, lasera Q-Switch, lasera Picosekundowego, systemu skoncentrowanych fal ultradźwiękowych Ulthera (HIFU), zabiegi z zastosowaniem generatora plazmy (Plasmage), jak również Ultra Plus VPL.

Ciągły rozwój jest dla mnie bardzo ważny, jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej dla lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Biorę udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu zdrowia, sportu i dietetyki. Od 13 lat zajmuje się sportem i tańcem, także zawodowo. Zdrowy styl życia, holistyczne podejście, poczucie sztuki, piękna i estetyki - to moja wizytówka.