Odwiedź nas
Plac Dąbrowskiego 1, Nowy Sącz
Zadzwoń
+48 791 107 603
Napisz
recepcja@estetic-clinic.pl

Zabieg rewitalizacji tatuażu rozpoczynamy od oksybrazji, czyli peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej a także z tatuażem. Następnie wykonywana jest infuzja tlenowa czyli wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem. Czynność ta możliwa jest do wykonania za pomocą aplikatora, dzięki któremu tlen jest czysty i dobrej jakości.

Dobrana do danego typu cery ampułka witaminowa ma możliwość wsiąknięcia w najgłębsze warstwy skóry. Infuzja tlenowa to zabieg, dzięki któremu możliwe jest użycie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego na raz. Kwas hialuronowy przenika wraz z odżywczymi substancjami w głąb skóry oraz bardzo dobrze ją nawilża Na koniec nakładana jest maska odświeżająca koloryt tatuażu.

Czas trwania i cena zależy od wielkości tatuażu (np. przedramię 80 zł, plecy 150 zł, pojedynczy tatuaż 50 zł).